Vzpoura chrličů

5. Kapitola

15. září 2012 v 20:30 | frana-alrika
KONEČNĚ!!!! Řekne si určitě mnoho z vás hned na začátku. Za to bych se vám chtěla moc omluvit. Když už jsem měla povídku konečně doma neměla jsem buď čas, nebo náladu psát si. Protože už jsem dlouho nic nenapsala, nejsem si jistá, jak bude vypadat tahle kapitola. Tak se (prosím) pokuste mít jedno, lépe obě oči přimhouřené :) Jo a omlouvám se že to nemám naodstavcované, chtěla jsem to sem dát co nejdřív. :(

4. Kapitola

21. srpna 2012 v 22:02 | frana-alrika
Tak, dnes tu mám jeden obvzláště ukecaný díl, tudíž ho věnuji Elis :-) . A taky věnuji Ezlo, za věrné čtení, komentování a zase čtení. Doufám, že ti tímhle dílem naprosto nezničím předsavu o Maxovi. Jo a určitě pište dál komentáře! :-)

3. Kapitola

18. srpna 2012 v 14:47 | frana-alrika
KONEČNĚ byla třetí kapitola dost čtitelná na to, qabych vám jí sem dala a tak je tady. Jinak, tahle kapitola je o něco delší než ostatní kapitoly a doufám, že nebudete zklamaní, když jste měli tolik času na vymýšlení, co tam doopravdy je. :-)

2. Kapitola

12. srpna 2012 v 9:28 | frana-alrika
Milí čtenáři,
řekla jsem si, že dohoním těch čtrnáct dní, co jsem byla na táboře a nenapsala jsem ani Ň. A hned je na světě další kapitola :-) , ale protože jsem to spíchla ani ne za den, omluvte prosím překlepy a hrubky.
(Zpráva pro Galaxy): Na příbuzenských vztazích není nic složitého. Náš milý král Leopold má mladšího bratra Maxmiliána a dceru Eleonoru. To je všechno, tak doufám, že to mám správně i v té 1. kapitole.
(Zpráva pro Ezlo a Elis): Chtěla bych vás dvě poprosit, aby jste přestaly přehánět :-) Nejenom, že jsem vždycky rudá jako rajče, ale navíc mi je pak líto, že vám nedokážu dostatečně vynachválit ty vaše povídky :-(

1. Kapitola

24. července 2012 v 22:25 | frana-Alrika
Tak, a je tu první kapitola. V té jde hlavně o seznámení s hlavní postavou. Doufám, že se bude líbit a děkuji za komentáře u úvodu.
(Zpráva pro Ezlo a AEnag): Takové komentáře od někoho, jako jste vy dvě mě moc těší a velmi si jich vážím, tak děkuji. :)

Úvod

3. července 2012 v 14:35 | Frana-Alrika
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych sem dala úvod své nové povídky, tak doufám,že se vám bude líbit.
 
 

Reklama