To, čemu říkají život

Motýl naruby

2. března 2016 v 20:46 | Frána
Já vím, měla jsem vám sem dát letáček a pozvat vás. Snad pomůže omluva, že jsem měla tolik práce do školy a právě na tuhle akci, že jsem to tak nějak nestihla. Ale můžete si alespoň přečíst, jak to vypadá, když se někdo, kdo v životě pořádnou poezii nepsal, dostane na předčítání poezie své a ještě dalších autorů. Tak k popukání jako historka z podzimního CONiáše to asi nebude, ale stejně se myslím máte na co těšit. Je to totiž historka o tom, jak jsem vystupovala na akci, která by správně neměla nikdy proběhnout.


Podzimní CONiáš

17. ledna 2016 v 22:00 | Frána
Je to už víc jak čtvrt roku, stejně jsem se ale rozhodla napsat vám o tom, jak jsem byla devatenáctého září na CONiáši. Protože co je hlavní - konalo se tam vyhlášení hororové soutěže Rokle šeré smrti. Jak už jsem psala ve svém nudném hodnocení roků od dva tisíce čtrnáctky do šestnáctky (najdete zde, kdyby vás to snad zajímalo), právě v této soutěži jsem se umístila na třetím místě v kategorii do osmnácti let. Má povídka bude v internetovém sborníku, to se mnou bude k nevydržení, až to vyjde :D

Historka o tom, jak moc jsem se ztrapnila, i má fotka (ty se tu moc často neobjevují, takže pokud vás zajímá, kdo to vlastně ta Frána je, odpověď na svou otázku najdete) v celém článku.
 
 

Reklama