Temné dobro

4.Kapitola- Galaxy

15. dubna 2013 v 21:02 | frana-alrika
Tak, jak jste si jistě všimli, jaro nám přišlo. A s ním i nová kapitola k mému menšímu projektu, prozatím pojmenovanému jako Temné dobro (nápad Betty...). Tentokrát od užasné Galaxy. Přesně jak jsem doufala, vnesla do povídky něco úžasného a úplně tím změnila směr :D (Děkuji). Já se u čtení moc bavila a myslím, že vy se zasmějete také.

3. Kapitola- Betty

7. března 2013 v 17:51 | Frána
Po dlouhé době a další spoustě komplikací tu je další kapitola, tentokrát- jak jsem již zmínila- od Betty (Bětky), která do povídky vnesla spoustu svých nápadů a obrátila tak povídku na ruby. Ne že by to bylo špatné, ale mluvící meče moc nemusím... Ale zase předbíhám, uvidíte sami. A ještě mi dovolte podotknout, že další kapitolu má AEnag (nevím jak vy, ale já se už moc těším ^^).

2.Kapitola- Ezlo

20. ledna 2013 v 17:45 | frana-alrika, Ezlo
Je mi ctí vám po dlouhé době představit 2.Kapitolu "Když život visí na vlásku" Já vím, je to příšerný a dlouhý název, ale nějaký to potřebovalo, tak ho budete muset přetrpět :D . Takže, jak jsem slíbila, nenapsala ho Elis, ale Ezlo. Doufám, že teď už to půjde o něco rychleji, ale uvidíme, jak se to ještě vyvine.
P.S.: Povídku najdete i na jejím blogu ZDE

1.Kapitola- frana-alrika

30. listopadu 2012 v 19:11 | frana-alrika
Moc vám kuji za komentáře a za navštěvování mého blogu :) .
Když si přečtete název možná vás napadne "Ježiš, to už píše zase něco nového?". Ale ve skutečnosti novou povídku nechystám. Tohle je spíš takový projekt. Do druhé poloviny článku jsem dala 1.Kapitolu napsanou mnou. Druhou kapitolu už si zamluvila Elis ,ale kdo bude chtít, může napsat další (ale předem to prosím oznamte do komentářů, jinak by tu byl zmatek a mohli by vznikat situace, jako že budu mít např. tři druhé kapitoly :D). A až jí napíšete, ještě mi prosím napište do komentářů adresu sevého blogu, nebo (pokud blog nemáte) mi vaše dílo pošlete na anna.franova1@volny.cz Jen vás prosím, aby jste nepřidávaly známé postavy např. z HP (jinak další postavy přidávat můžete) a naprosto nevyvraceli to, co napíšou ti před vámi. Ale jinak to je plně ve vašich rukou. Díky za pozornost. :)
(Zpráva pro AEnag): Až to přečteš, proím o žádné nevkusné komentáře. Ano?
( -----II----- Elis): Až si najdeš čas a chuť, můžeš se pustit do první kapitoly :). Ale jestli tam najdu lentilky, tak si mě nepřej! XD
 
 

Reklama