Obrázky

Cyberpunk

13. prosince 2015 v 21:12 | frana-alrika
Šílená hráčka RPG se vám opět hlásí.
Proč vytahuju to, že hraju RPG? Odpověď je snadná - obrázky, které vám dnes budu cpát abych vás zase neodbývala až tolik, jsou pro jedno RPG přímo kreslené. Aneb když je kamarád nevýtvarník a ví, na koho se obrátit, vznikají věci :)
Jak jde poznat z názvu článku, svět, ve kterém se RPG odehrává (a já si ho ještě ani jednou nezahrála, ach jo), je cyberpunkové sci-fi z poměrně blízké budoucnosti. A to je asi tak jediný komentář, který k tomu potřebujete.
Enjoy
Frána :)


PS: Jak jsem psala v EDITU k NoWriMo - už mám víc jak 15 000 slov! Stračně nestíhám, ale není všem dnům konec! :)

Lidskost

4. května 2014 v 18:53 | frana-alrika
Zdravím vás,
nenechte se zmást názvem článku, na úvahy se nechystám, tento bude čistě obrázkový. Jen jsem potřebovala nějaký název, něco, co by je všechny spojovalo... a pak jsem si uvědomila, že na všech jsou lidé. Nebo alespoň jejich části (to zní hrozně, ale nelekejte se, je to myšleno tak, že jsem zase dělala studijní práci rukou :D) A jestli se na tabletu zlepšuji nebo ne... to řekněte sami :)
PS: Upozorňuji, že ne všechny obrázky mám podepsané. Přesto jsou ale doopravdy všechny moje a kdo by je někam překopíroval bez odkazu, toho si najdu a osobně se postarám o to, aby trpěl...

Tvořím s tabletem

29. srpna 2013 v 20:57 | frana-alrika
Všechny vás moc zdravím.
Prázdniny už jsou skoro za námi, ale já doufám, že jste si je náležitě užili. I já už jsem doma a konečně jsem si udělala čas i na blog. Dnes jsem si pro vás připravila zas a znovu obrázky. Jak jsem se už možná zmínila, za vysvědčení (ač nebylo zrovna úžasné) jsem dostala od rodičů grafický fablet. No a teď se s ním učím kreslit. Tedy, většinou spíš překresluji starší obrázky, ale i to počítám za učení se :D A ač nejsou oslňující a musím toho ještě hafo zlepšovat, rozhodla jsem se se o ně s vámi podělit.

Pán, který byl nakreslen

1. května 2013 v 14:40 | frana-alrika
Zdravím,
doufám, že si všichni užíváte státní svátek minimálně tak, jako já :). Mám tu hned pár novinek a obrázky a hctěla bych vás poprosit, aby (i když je to dlouhý článek) jste si ho přečetli až do konce. Za prvé jsem uvažovala, že bych sem opět začala dávat Stín podzemí, ale to jen pokud by alespoň tři lidi slíbili, že si to dříve či později přečtou, protože to sem nechci dávat jenom tak, pro srandu králíkům. Rozhodla jsem tak, protože bych chtěla mít na blogu alespoň jednu dokončenou povídku, když už to nebude Vzpoura chrličů, dopíši Stín podzemí. Sice jsem zatím nikdy nic nedopsala, ale tímhle jsem si jistá, protože se bohužel pomalu ale jistě blížíme do konce. No, ale nechte se překvapit :) Za druhé jsem vám chtěla ještě zdělit, že kdyby tu byl někdo, kdo by se chtěl připojit k psaní Temného dobra aneb povídky, kterou píše zatím pouze sedm lidí, může se stále přihlásit komentářem, ale byla bych ráda, kdyby to bylo dříve, než se zde objeví sedmá kapitola, protože poté už začne "druhé kolo". Dále vám chci poděkovat za milé komentáře, které tu rostou jako houby po dešti. A jako poslední dnešní bod jsou v celém článku ty slíbené obrázky :)

Ruce 1

7. dubna 2013 v 18:58 | frana-alrika
Zdravím vás, kdo jste tomuto blogu zůstali věrní, nebo sem alespoň jednou za čas nakouknete. Po delší neaktivitě se opět vracím se zpoustou nových nápadů. Pokud přemohu lenost vůči psaní na počítači, možná se zde objeví nějaké jednorázovky (alespoň to trochu zaplní místo po Stínu podzemí) a dále tu bude spousta článků o obrázcích, ke kterým patří i tento. Jsou tu pouhopouhé dva obrázečky, ale adlší dva k tomuto tématu, které jsem chtěla připojit, jsem asi zapoměla stáhnout z flashky a tak jim věnuji samostatný článek. Tím tématem je mé oblíbené- ruce. Nemohu si pomoci, ale prostě mě to stračně moc baví :D

Pozdě, ale přece

12. března 2013 v 16:06 | Frána
Zdravím vás,
dnes tu mám pár obrázků, které jsem chtěla přidat už dávno, ale buď jsem na to zapomměla, nebo nebyl čas. A tak tu jsou dnes obrázky z VÁNOC a PF 2013. Všechny obrázky jsem dělala na výtvarce a Vánoční obrázky jsou z dvou období- letoška a loňska. Sami tak můžete posoudit, jak se zlepšuji/zhoršuji. Vím, že jsem to sem měla dát dřív, že začátek března je na Vánoce trochu pozdní (jenom malinko :D), ale jsem holt hlava děravá.
Veselé (ne)Vánoce nám přeje Frána :D

Marika

4. března 2013 v 20:46 | Frána
Zdravím,
tak tu pro vás mám znovu obrázy. Tentokrát ne jeden, ale hned víc. Odteď je budu dávat po "skupinkách" dle tématu. Dnes tu máme mou představu Mariky, možná není taková, jaká je popsaná v povídce. Ale problém je v tom, že já už vím, co se tam stane a tak nevidím jen její horkokrevnou, nenávistivou stránku. To ale moc předbíhám. Doufám, že se vám obrázky budou líbit :)
Frána

Fénix z mandaly

9. února 2013 v 19:08 | frana-alrika
Ahoj,
mám pro vás další obrázek. Tentokrát to měl být fénix, ale myslím, že to vypadá jen jako nějaký ptáček. Chtěla jsem ho vybarvit, ani netušíte jak, ale řekněme, že výsledek nebyl nejlepší, tak jsem fénixe překreslila na nový papír a nechala ho černobílého. Je kreslený do kruhu a proto i ten název- mandala je v podstatě kruh do kterého jsou (ať už pravidelně či nepravidelně) kreslené různé vzory a obrázku atd. Mám pro vás potom ještě jeden takový obrázek, ale řekněme, že ho musím nejdříve najít a naskenovat... tak si užijte alespoň fénixka :)
frana-alrika

Nevěsta a stín

31. ledna 2013 v 21:28 | frana-alrika
Všechny vás zdravím,
jsem tu zpět a zase s novým orázkem. Měl to být komiks, také do školy. Tentokrát ale na češtinu a měl být podle nějakého literárního díla. Já jsem si vybrala mojí oblíbenou báseň od Tolkiena, Nevěsta a stín (Tu najdete pod obrázkem).

Dlouho očekávaný dýchánek

28. ledna 2013 v 21:35 | frana-alrika
Zdravím,
článek se jmenuje podle první kapitoly v Pánu Prstenů a i přes to nemá nic jiného s LOTR společného. Jde o obrázek, na kterém je nějaká ta konvice a šálek čaje a já prostě nemohla odolat a nepojmenovat to tak. Takže tedy, kromě toho je tam čajová lžička a (kdo by nepoznal) cukřenka. Je to postavené na kostičkovaném ubruse, ale všechny kostičky jsou naprosto bez prespektivy. Za to se moc omlouvám, ale nekreslila jsem to podle skutečnosti, jen pouze fantazie. To doufám také vysvětluje neuvěřitelné rozdíli ve velikosti...

Vikingka

22. ledna 2013 v 17:27 | frana-alrika
Zdravím vás,
vím, že u předchozího článku není ani jeden komentář, ale co. Vím, že kdo chtěl, přečetl si. Dnes tu mám opět něco z mých nejpovedenějších obrázků (a že jich je hodně málo). Tentokrát to je vikingka, která sice stojí jako kůl, ale to byl vlastně svým způsobem záměr. Je nakreslena černou fixou a následně vybarvená progresami. Snad se alespoň trochu líbí :) Pěkný zbytek dne.

Muž a jeho syn?

16. ledna 2013 v 10:00 | frana-alrika
O hodině výtvarky jsme kreslili obrázek podle předlohy (jiného obrázku) a já jsem se rozhodla to sem dát. Není to sice nic moc, hlavně ten profil, ale myslím si, že nic lepšího dych nezvládla. No, každopádně si myslím, že ti dva na obrázcích jsou příbuzní (proto taky ten název) ale doložit to nemůžu, bůh ví, kdo to je :D .

Obrázky k "Archaře"

1. září 2012 v 10:41 | frana-alrika
Takže, rozhodla jsem se trochu zpestřit svůj blog (a že už bylo na čase) a tak sem dávám něco málo obrázků. Snažila jsem se sem dát pár nakreslených uhlem, ale protože jsem kopyto, nepodařilo se mi to nahrát. Takže se budete muset smířit se staršími obrázky. Předem se omlouvám za velké bílé části kolem obrázku, ale to je chyba skeneru a znova to oskenovat nemůže, protože originály už jsou nenávratně straceny v bordelu mého pokoje a s různými programi vážně neumím.
 
 

Reklama