Kostýmové záležitosti

O červené Karkulce

11. července 2014 v 21:03 | frana-alrika
Ahoj,
po téměř dvou rocích jsem se rozhodla zase něco ušít. Tedy... šila jsem ještě jednu drobnost minulý rok, ale to nestálo za článek . Původně je to součást kostýmu na LARP, který se ale odehrává v součastnosti, takže ten můj "výrobek" budu moct nosit i mezi lidi. A co že to je? Není to karkulka, jak by mohl názel napovídat, ale pelerínka. Červená. A mám fotky! A neustřihla jsem si u nich hlavu!
PS: Jak můžete vidět, ještě nemá knoflík... ten ještě musím dodělat...


Snad se vám líbí alespoň tolik jako mě a mé výrazy vás alespoň trochu pobavily,
vaše Frána :D

Indiánské šaty

26. listopadu 2012 v 12:47 | frana-alrika
Dávám sem další kostým který jsem ušila za týden. O prázdninách jsem měla jet na tábor a teta mi řekla, že tam máme mít kostým indiána. Objednali jsme nějaký z internetu, jenže když přišel, zjistili jsme, ze je mi velký a byl ušitý z nějaké nepříjemné umělotiny. A tak jsem se zase rozhodla ze si ho ušiji sama. Vybrali jsme střih, máma mi přivezla látku a já měla zase jen týden, na to, abych šaty dokončila. Moc se mi do toho za teplých letních dní nechtělo, ale nakonec jsem je také zvládla.

Středověké šaty

20. listopadu 2012 v 21:25 | frana-alrika
Tyhle šaty jsem šila minulý rok na školu v přírodě. Chtěla jsem si je ušít už dávno, ale nebylo dost času, nebo dostatečná příležitost, abych se k tomu odhodlala. Když nám tedy týden před odjezdem třídní oznámil, že si máme vzít sebou kostým, začal pro mne závod s časem. I přes to, že střih nebyl zrovna nejlehčí, stihla jsem to a jsem za to na sebe hrdá. :) A jak to tedy dopadlo? Uvidíte v celém článku :)
 
 

Reklama
Reklama