Inspirace

Steampunk jede podruhé

11. dubna 2016 v 20:45 | Frána
Tentokrát více méně bez úvodu a jen krátce. Bude to rozházené, nenavazující a plné ozubených koleček a obrázků vynálezů i nábytku. Těšíte se? Druhý vlak s mou rozkouskovanou seminárkou je tady! (Až teď mi došlo, že nemám u všeho zdroje. Tak budou zahrnuty v posledním článku, slibuju :))

Steampunk jede

24. února 2016 v 19:09 | Frána
Tak jsem zjistila, že mám zoufalý nedostatek rubrik, protože najít nějakou, do které by se hodil tento článek, byla hrůza. Nakonec jsem zvolila cestu nejmenšího zla a hodila to do kostýmových záležitostí, přestože to není tak úplně pravda.
Připravuju se na seminární práci na výtvarku a protože jsme měli libovolné téma, skončila jsem nakonec u steampunku. Měla bych jí psát, čas je do konce února. Ale znáte to, prokrastinace je mocná čarodějka a tak místo toho brouzdám hlubinami internetu, prohlížím si nádherné obrázky a dělám houby. Proto jsem se nakonec rozhodla napsat tento článek, docela doufám, že se mi podaří donutit se napsat o tom něco víc a to zajímavější formou, než tou seminární. Potom bude stačit zkopírovat a poupravit :D Pro začátek první část. Úvod a móda.

Pro začátek inspirující písnička:
 
 

Reklama