Dračí dech

Dračí dech kapitola třetí

27. února 2014 v 12:13 | frana-alrika
Zdravím vás,
rozhodla jsem se přidat třetí kapitolu Dračího dechu. Momentálně to s psaním uvízlo na mrtvém bodě, ale napsala jsem několik kapitol dopředu a mé povídky vlastně stejně nikdo moc nečte, takže asi v pořádku :D Stejně plánuji se k psaní vrátit, jen po sepsání povídky do školy a ještě jedné krátké, kterou jsem se snažila napsat už asi čtyřikrát. Přeji příjemné čtení. Snad bez hrubek :D

2. Kapitola

9. listopadu 2013 v 21:52 | frana-alrika
Nemá moc náladu na nějaké dlouhé řeči, takže ve zkratce: Abych vám vynahradila dlouhou neaktivitu, hned vám naložím povídku :D Snad to pro vás, mé řídnoucí publikum, nebude moc velká zátěž. Pokud to někdo bude číst, přeji mu pěknou zábavu :)

2. Kapitola


Vysokou trávou se plížila mladá dívka. Zrzavé vlasy měla svázané do culíku a zakryté lopuchovým listem, který měla na hlavě přivázaný úzkým provázkem jako helmu. Na sobě měla zrovna tak podivné oblečení jako pokrývku hlavy - úzkou košili z hrubého plátna a kalhoty z téhož materiálu. Ale to nejpodivnější bylo, že v rukou svírala meč. Ženy měly přece své místo za plotnou, bylo nemyslitelné, aby žena byla bojovnice. Našlapovala velmi opatrně a snažila se způsobit co nejmenší hluk. Věděla, že stačila malá chyba a dnešní den mohl být její poslední. Srdce jí bilo jako splašené, až měla pocit, že to musí nepřítel slyšet na míle daleko. Byla velmi nervózní. Dnes už to nebyl jen trénink na slaměných paňácích, dnes byla poprvé v terénu. Na tuhle chvíli se těšila již dlouho, ale stejně ji překvapilo, když přišla. Najednou si připadala naprosto nepřipravená. Strach jí svíral útroby a byla schopná kdykoliv vzít nohy na ramena, ale přesto jí něco pohánělo vpřed. Byla to touha po pomstě.

Dračí dech aneb na zkoušku

2. června 2013 v 19:26 | frana-alrika
Všechny vás tu opět zdravím.
Já vím, že nadpis je dost nicneříkající a matoucí, ale dovolte mi, abych vám ho osvětlila. Poslední dobou se bloku příliš nevěnuji, ale zato dvakrát tolik pozornosti věnuji mé začínající povídce. A ano! Konečně jsem se rozhodla vám sem dát alespoň začátek. Zbytek přidám podle toho, jak se to osvědčí (a podle toho, jak moc budete chválit XD).
 
 

Reklama