Říjen 2014

Jedno rozhodnutí dokáže tolik změnit...

16. října 2014 v 11:30 | frana-alrika |  Z hlubin mé mysli
Dnů, které bych chtěla změnit, je mnoho. Vždy jde jen o maličkosti, nic vážného. Jako například nevykašlat se po konci prázdnin na blog -_- Ale i to by jistě mnohé změnilo. Třeba by sem chodilo víc lidí... a nepochybně by tu bylo víc článků. Zkrátka každá akce budí nějakou reakci.

Jedna kamarádka mi říkala, že je jí líto, že odešla ze základky na gymnázium. Zajímalo by mě, jak bych vypadala, ale neměnila bych, nikdy! Vždyť bych byla úplně jiný člověk... Lidé od nás ze základky kouří, pijí alkohol, jsou sprostí. A já? Nepiju, nekouřím, mám opravdové kamarády(!) a píšu si své pohádkové povídky (i když poslední dobou mají spíš hororový nádech :D).

Jela jsem na tábor s mou nejlepší kamarádkou (kterou jsem potkala právě na gymnáziu) a od té doby žiju LARPem a RPGčkama (kdo nerozumí - Live Action Role Playing a Role Playing Games). Bylo by zajímavé sledovat, co by se stalo, kdybych s tím nikdy nezačínala. Možná by nic neodpoutávalo mou pozornost a já se konečně naučila učit. A nebo bych si našla jiné rozptýlení. Takhle nemám ideální známky, ale jsem neuvěřitelně šťastná.

Tímto chaotickým článkem se akorát utvrzuji v tom, že nic v mém životě bych nějak vážněji neměnila, protože mám v životě štěstí a to, co dělám občas za pitomosti ze mě dělá MĚ. Potrhlého fantazáka s děsivými nápady a šílenými přáteli - LARPery, které bych nevymněnila za nic na světě! :D