Únor 2014

Dračí dech kapitola třetí

27. února 2014 v 12:13 | frana-alrika |  Dračí dech
Zdravím vás,
rozhodla jsem se přidat třetí kapitolu Dračího dechu. Momentálně to s psaním uvízlo na mrtvém bodě, ale napsala jsem několik kapitol dopředu a mé povídky vlastně stejně nikdo moc nečte, takže asi v pořádku :D Stejně plánuji se k psaní vrátit, jen po sepsání povídky do školy a ještě jedné krátké, kterou jsem se snažila napsat už asi čtyřikrát. Přeji příjemné čtení. Snad bez hrubek :D

Veledůležité oznámení

15. února 2014 v 19:15 | Frána |  Z hlubin mé mysli
Pokud jste se ještě nerozprchli a čtete tento článek, mockrát vám děkuji, za trpělivost. Teď pro vás mám veledůležité oznámení:
Po dlouhém zimním spánku jsem zpět!
A mnohem ukecanější, otravnější a divnější než předtím! :D Ale nebojte se. Pokud i po tomhle zjištění vydržíte a občas se na můj blog podíváte, myslím, že byste mohli být odměněni povídkami (a že jsem jich přez zimu stihla napsat vážně hodně) i obrázky (kterých nebude o nic méně) a tak vůbec vším, co tady dříve bylo a o co si řeknete. Tohle ještě moc přínosný článek nebude, ale věřím, že se tu brzy objeví první, který vám nahradí mou předchozí neaktivitu. Děkuji za přečtení, konec hlášení :)
Vaše Frána