Červen 2013

Dívka z plamenů

15. června 2013 v 13:05 | frana-alrika |  Jednorázové povídky
Takže se vám opět hlásím!Moc se omlouvám, že jsem se neopovažovala sem cokoliv napsat, je toho teď na mě trochu moc. Ale teď už to trochu opadlo a pro změnu se místo učení musím připravovat na dovoleno (za týden jedenme do Španělska Usmívající se). Vyvázla jsem s dvěma až třemi trojkami na vysvědčení a ať si říká kdo chce co chce, já jsem spokojená. A co vy, jak to vypadá u vás? Taky už se tak hrozně těšíte na prázdniny? No, ale teď k obsahu tohoto článku. Vzpoměla jsem si na jednu starší povídku, která původně měla být kapitolová, ale nějak se mi nechtěl vymýšlet děj, tak to zůstane takhle. Maximálně to jednou přepíši, ale teď se mi do toho moc nechce...

Dračí dech aneb na zkoušku

2. června 2013 v 19:26 | frana-alrika |  Dračí dech
Všechny vás tu opět zdravím.
Já vím, že nadpis je dost nicneříkající a matoucí, ale dovolte mi, abych vám ho osvětlila. Poslední dobou se bloku příliš nevěnuji, ale zato dvakrát tolik pozornosti věnuji mé začínající povídce. A ano! Konečně jsem se rozhodla vám sem dát alespoň začátek. Zbytek přidám podle toho, jak se to osvědčí (a podle toho, jak moc budete chválit XD).

Drabble - Holubice

1. června 2013 v 20:00 | frana-alrika |  Jednorázové povídky
Všechny vás opět zdravím,
jak někteří možná víte, píši do soutěže (S)pisálek a minué kolo bylo drabble. No, ještě nebylo zveřejněno hodnocení, takže nevím, jak se líbilo porotcům, ale já jsem s ním velmi spokojená. No a tak jsem se rozhodla ho zveřejnit. Prosím vás o komentáře a přeji příjemné čtení :)