Březen 2013

Měli by jste být informovaní...

15. března 2013 v 8:00 | frana-alrika |  Z hlubin mé mysli
Srdečně vás zdravím :)
Takže, jak nadpis napovídá, toto bude převážně informační článek (Nechci dávat dva články s obrázky za sebou a básničku si chystám na příště). Ok, jdeme na věc. Za prvé: Možná se krapet zdelší intervaly mezi jednotlivými články, protože hodlám vyměnit počítač za psací stroj, ale nebojte- pokud sem ještě někdo chodí, budu přidávat z toho máminého. Možná je to divné, vyměnit poměrně nový počítač za něco tak starodávného, lidmi zapomenutého a nepoužívaného. Ale mám k tomu sv vlastní důvody, když jsem na počítači většinou létám po blozích a internetu a pak se divím, že nic nenapíšu (plus se mi děsně líbí, jak to cvaká ^^). To mě přivádí ke druhému bodu. Protože mám takový pocit, že už moje povídky nikdo nečte, rozhodla jsem se již další kapitoly nezveřejňovat a možná dokonce ani nepsat. Vím, že povídky píši hlavně pro sebe, ale když to někdo čte, nutí mne to zůstat u jedné a též povídky. Takhle pomalu ztrácím "potřebu" psát pokračování a na nic nového nepřicházím. Chvíli jsem uvažovala o oživení Vzpoury chrličů, ale platí to samé, co je napsané o řádek či dva výše.
Za přečtení děkuje- Frána

Pozdě, ale přece

12. března 2013 v 16:06 | Frána |  Obrázky
Zdravím vás,
dnes tu mám pár obrázků, které jsem chtěla přidat už dávno, ale buď jsem na to zapomměla, nebo nebyl čas. A tak tu jsou dnes obrázky z VÁNOC a PF 2013. Všechny obrázky jsem dělala na výtvarce a Vánoční obrázky jsou z dvou období- letoška a loňska. Sami tak můžete posoudit, jak se zlepšuji/zhoršuji. Vím, že jsem to sem měla dát dřív, že začátek března je na Vánoce trochu pozdní (jenom malinko :D), ale jsem holt hlava děravá.
Veselé (ne)Vánoce nám přeje Frána :D

3. Kapitola- Betty

7. března 2013 v 17:51 | Frána |  Temné dobro
Po dlouhé době a další spoustě komplikací tu je další kapitola, tentokrát- jak jsem již zmínila- od Betty (Bětky), která do povídky vnesla spoustu svých nápadů a obrátila tak povídku na ruby. Ne že by to bylo špatné, ale mluvící meče moc nemusím... Ale zase předbíhám, uvidíte sami. A ještě mi dovolte podotknout, že další kapitolu má AEnag (nevím jak vy, ale já se už moc těším ^^).

Marika

4. března 2013 v 20:46 | Frána |  Obrázky
Zdravím,
tak tu pro vás mám znovu obrázy. Tentokrát ne jeden, ale hned víc. Odteď je budu dávat po "skupinkách" dle tématu. Dnes tu máme mou představu Mariky, možná není taková, jaká je popsaná v povídce. Ale problém je v tom, že já už vím, co se tam stane a tak nevidím jen její horkokrevnou, nenávistivou stránku. To ale moc předbíhám. Doufám, že se vám obrázky budou líbit :)
Frána

Pod hladinou žalu

1. března 2013 v 19:25 | frana-alrika |  básničky
Už jsem se smířila s tím, že se u povídky nikdy dvou komentářů nedočkám, protože ji nikdo nečte a tak tu máte nový článek. Pomalu se mi začínají hromadit obrázky, ale ještě před tím, než vás jimi zasypu tu pro vás mám další básničku. Je taková... ponurá, ale snad se vám bude líbit.