Blogové letadélko

10. prosince 2012 v 18:13 | frana-alrika |  Z hlubin mé mysli
Zdravím všechny, co na můj blog ještě nezapomněli. Za prvé nevím, jak se bude vyvíjet projekt, vše se nějak zamotalo... Druhou kapitolu bude zdá se psát Ezlo, ale ještě není nic jisté. No, snad se to do Vánoc rozmotá. Tak a teď za druhé. AEnag a Elis my poslaly blogové letadlo a já ho tedy posílám dál. Pravidla jsou jednoduchá:
a) napíšete o sobě 11 věcí
b) odpovíte na 11 otázek od blogera před vámi (v mém případě 22)
c) napíšete 11 otázek pro další blogery
d) už jen napíšete, komu všemu letadlo posíláte. Mělo by jich být také 11, ale protože moc nemám čas chodit na blogy ostatních, málo kdo zavítá ke mě a komentářů zanechává ještě méně lidí, proto jich u mne bude výrazně méně.
Takže, pokusila jsem se na sebe vyhrabat taky nějakou tu špínu, tak tady to máte:
A)
za prvé: Jsem STRAŠNĚ škodolibý a hlavně líný člověk. Pořád jsem u počítače a ve škole mám průměrnou známku tři.
za druhé: Nohama pevně na zemi stojím jen málokdy. Ve svém imaginárním světě jsem častěji jak pětadvacet hodin denně XD . Jsem holt snílek, no.
za třetí: Za život mi už tři lidé vynadali za to, že mluvím moc spisovně. Chápete to? Já ne. A i kdyby ano, co je na tom špatného?
za čtvrté: Částečně věřím na reinkarnaci, léčivou moc polodrahokamů, čtení z rukou,... Ale zároveň mi to moc nedává smysl. Copak nějaké čáry na rukou mohou vědět, k čemu máš do života předpoklady?
za páté: Nejsem schopná dopsat jakoukoliv povídku. Za život jsem jich rozepsala nejméně deset, ale nikdy jsem neměla sílu je dokončit.
za šesté: Mám slabou sílu vůle. Když si něco řeknu, nejsem schopná se zvednout a udělat to.
za sedmé: Jsem knihomol a zbožňuji fantasy knihy, ale i přes to jsem nikdy nečetla HP (donedávna jsem neviděla ani filmy) a ani jsem nikdy nedočetla LOTR.
za osmé: Někdy mám problémy se vyjadřovat. Koktám, opakuji větu nebo slovo dořád dokola, dokud si nevzpomenu, co jsem vlastně chtěla říct, nebo nedokážu popsat určitý obrázek, film, okamžik,...
za deváté: Ráda se učím básně. Nejlépe ty dlouhé a od Tolkiena. (Už jsem se naučila Berena a Lúthiel- 340 slov, 1643 znaků a Poslední loď- 438 slov, 1983 znaků) A doufám, že tím jsem neskončila, hodlám se toho naučit ještě mnohem víc...
za desáté: Tyto prázdniny jsem se dozvěděla o existenci čehosi jménem LARP a od té doby toužím někdy se nějakého zůčastnit.
za jedenácté: Strašně často píšu strašlivé hrubky a děsně škrábu. (Prdnuli do zemí za mořem, viď AEnag XD )

Tak, to mám konečně za sebou, možná na sebe nějaké věci krapet navazují, za to se případně omlouvám.

B) Od AEnag:
Umělý nebo živý Vánoční stromeček? Proč? U mne vyhrává jednoznačně živý, ale pozor! Tím myslím doopravdy živý, ne chudák mladý, useknutý stromeček, který pomalu umírá a pozvolna z něj opadává poslední jehličí. Na chalupě zdobíme strom, který nám roste na zahradě. Ten u mne vítězí.
Nakupeješ rád/a? Jak co. Jsem velmi dětinská a tak se vždy ráda podívám do hračkářství (To mi připomíná jednu suprovou historku, ale o té někdy jindy...). Nemám ráda nákup oblečení, ale záleží na tom, co zrovna nakupujeme. Věci které POTŘEBUJI moc v lásce nemám, zato to, co se mi poze líbí je mnohem zábavnější :D
Jaký máš názor na vegetariany a vegany? Patříš mezi ně? Jednu dobu jsem to zkoušela, ale moc dlouho mi to nevydrželo. Já rozhodně proti vegetariánům nic nemám, kdyby ano, nevídám se s mojí babičkou.
Jaké je Tvé oblíbené jídlo? Proč? To vám asi neřeknu. Já sním skoro všechno, myslím, že snazší by bylo vyjmenovat co nejím. A to by (podle mého názoru) nebylo moc dlouhé: olivy, houby,...? Všechno? Asi jo, protože na nic jiného nemůžu přijít.
Posloucháš radio? Proč (ano/ne)? Rádio poslouchám, jen když jedu autem s tátou. Proč, to se asi taky nikdo nikdy nedozví...
Jaký vztah máš k reklamám (v rádiu, telvizi, na Billboardech apod.)? Nemám je ráda. Lidem vtloukají do hlavy hlouposti a lži a to jen pro to, aby nějaký člověk (který už musí být tak dost bohatý, když na tu reklamu má) měl více peněz. Jen malé procento z nich jsou pravdivé.
Sleduješ nějakou telvizní 'show'? Jaký máš na ně názor? Show ne, ale seriálů je mnoho. Podle mne jsou naprosto k ničemu. Tím samozřejmně nechci urazit nikoho, kdo je sleduje, to ne!
Raději lidem tykáš nebo vykáš? No, já lidem raději tykám, je to přátelštější, ale na druhou stranu neřeknu nějaké prapříbuzné "Ahoj, jak se máš?" to by bylo nezdvořilé. A když se někoho cizího zeptáte kolik je hodin, asi by to také nebylo na místě.
Těší T, když ostaní mají radost (ne škodolibou)? Jistě, koho ne?
Jsi rád/a, že jsi Čech? (Jsi-li Čech, pokud nejsi, chtěl bys být) To je těžká otázka a já vlastně nevím, co na ni odpovědět. Jsem ráda, že jsem Čech, ale nejsem ráda, že je Česko tak zadlužené a pozvolna se potápí ke dnu.
Máš nějaký životní cíl? Jaký? Já ani nevím, myslím, že jsem na to ještě moc "malá", ale jednou bych chtěla vydat knihu, nebo změnit svět k lepšímu XD

B) Od Elis:
Máš ráda Harryho Pottera? Proč ano, či ne? Zrovna HP mi nikdy k srdci moc nepřirostl. Jako malá jsem vyděla jedničku a dvojku a pak až donedávna nic víc. Teď jsem poučenější a viděla jsem ho do šestky, ale stejně neměním názor.
Co ty a škola? Učení, spolužáci, učitelé? Učení- pod bodem mrazu. Spolužáci- na jedničku. Učitelé- nemám páru...
Do jaké země by ses chtěla podívat? Proč? Nový Zéland, protože se tam natáčel LOTR a zase bych ráda vyděla Rakousko, Anglii, Itálii, Švédsko...
Co si myslíte o Johnnym Deppovi?( Pokud ho neznáte, jste na místě zavražděni!) Upřímně? Já mezi herci moc rozdíli nevidím a nedokážu posoudit herecký talent. Jeden jako druhý.
Kreslíš ráda? Pokud ano, co nejčastěji? Zbožňuji kreslení a nejradši kreslím elfy, těch mám pořád plnou hlavu...
Co ty a Vánoce? Špatné
Můžeš prosím vypláznout jazyk? Pláz!
Jaký je Tvůj názor na zelené banány? Že mám radši ty žluté (neptejte se, to je mezi mnou a Elis)
Zdá se Ti divná představa modrých rohlíků? V tvém podání ne, Elis.
Kdybys mohla žít v jakékoliv jiné době, která by to byla? Proč? Rozhodně ve středověku, ale nebudu teď vypisovat proč, zabralo by to samotný článek (možná ho někdy i napíšu)
Jaká filmová nebo knižní postava bys chtěla být? Já bych chtěla být postavou svých vlastních povídek a to taky vlastně z části jsem, protože s nimi prožívám vše co se jim děje, prožívám s nimi jejich radosti i smutky a vždy za jakkoliv krátkou dobu mi přirostou k srdci.

C)
Kdyby jsi viděl/a padat hvězdu, co by jsi si přál/a?
V kolika letech jsi se poprvé zamiloval/a?
Kdyby jsi měla tu šanci, jak by jsi změnila svoji povahu/vzhled?
Jaký knižní žánr máš nejraději?
Co ti přijde lepší- kniha, nebo film?
Jakou jsi udělal/a v životě největší chybu?
Znáš nějaký dobrý vtip? Jestli ano, jaký?
Jáký film máš nejraději?
Už jsi něco četl/a/ viděl/a víckrát než třikrát?
Co by jsi si přál/a letos k Vánocům?
Máš nějaké předsevzetí na nový rok?

D)
Ezlo
Galaxy
Elis
AEnag
...? Víte co? Kdo chcete zapojte se s tím, že jsem vás pozvala XD

Tak a konečně konec. Ono se to nezdá, ale dalo mi to celkem práci. Kdo by to byl řekl, že mi pár vět (kolem padesáti) zabere tak dlouhou dobu. No, hlavně, že jsem to napsala :D
Pěkný zbytek dne :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ænag Ænag | E-mail | Web | 10. prosince 2012 v 21:21 | Reagovat

Tak krásné Fráni!
Nádherné odpovědi... moc věcí mě nepřekvapilo, ale to bude tím, že Tě trochu znám:)
Možná se zúčastním Tvých otázek i když nejsem pozvaná...
P.S. Ty hrubky..., mluvíš spisovně ale asy, je Tvoje specialita:)

2 galaxy galaxy | Web | 18. prosince 2012 v 20:04 | Reagovat

Musí a nemusí, je na tobě, co odpovíš:)

3 Casion Casion | Web | 2. ledna 2013 v 18:44 | Reagovat

Je to veľmi zaujímavé :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama