Listopad 2012

1.Kapitola- frana-alrika

30. listopadu 2012 v 19:11 | frana-alrika |  Temné dobro
Moc vám kuji za komentáře a za navštěvování mého blogu :) .
Když si přečtete název možná vás napadne "Ježiš, to už píše zase něco nového?". Ale ve skutečnosti novou povídku nechystám. Tohle je spíš takový projekt. Do druhé poloviny článku jsem dala 1.Kapitolu napsanou mnou. Druhou kapitolu už si zamluvila Elis ,ale kdo bude chtít, může napsat další (ale předem to prosím oznamte do komentářů, jinak by tu byl zmatek a mohli by vznikat situace, jako že budu mít např. tři druhé kapitoly :D). A až jí napíšete, ještě mi prosím napište do komentářů adresu sevého blogu, nebo (pokud blog nemáte) mi vaše dílo pošlete na anna.franova1@volny.cz Jen vás prosím, aby jste nepřidávaly známé postavy např. z HP (jinak další postavy přidávat můžete) a naprosto nevyvraceli to, co napíšou ti před vámi. Ale jinak to je plně ve vašich rukou. Díky za pozornost. :)
(Zpráva pro AEnag): Až to přečteš, proím o žádné nevkusné komentáře. Ano?
( -----II----- Elis): Až si najdeš čas a chuť, můžeš se pustit do první kapitoly :). Ale jestli tam najdu lentilky, tak si mě nepřej! XD

Indiánské šaty

26. listopadu 2012 v 12:47 | frana-alrika |  Kostýmové záležitosti
Dávám sem další kostým který jsem ušila za týden. O prázdninách jsem měla jet na tábor a teta mi řekla, že tam máme mít kostým indiána. Objednali jsme nějaký z internetu, jenže když přišel, zjistili jsme, ze je mi velký a byl ušitý z nějaké nepříjemné umělotiny. A tak jsem se zase rozhodla ze si ho ušiji sama. Vybrali jsme střih, máma mi přivezla látku a já měla zase jen týden, na to, abych šaty dokončila. Moc se mi do toho za teplých letních dní nechtělo, ale nakonec jsem je také zvládla.

Pán Pelyňku- děj

23. listopadu 2012 v 0:01 | frana-alrika
Do Anglie jsem si vzala jednu knížku, kterou jsem dostala od babičky a za těch pár dní jsem si jí naprosto zamilovala. Napsal jí G. P. Taylor.Je to fantasy, ale má i temné, někdy až hororové části a i přes to, že jsem celkem strašpitel, mi přijde super. Samozřejmě, jen málo lidí má stejný vkus na knihy jako já, ale pokud se někdy budete nudit trady máte můj tip. Děj jsem vypsala do celého článku.

Středověké šaty

20. listopadu 2012 v 21:25 | frana-alrika |  Kostýmové záležitosti
Tyhle šaty jsem šila minulý rok na školu v přírodě. Chtěla jsem si je ušít už dávno, ale nebylo dost času, nebo dostatečná příležitost, abych se k tomu odhodlala. Když nám tedy týden před odjezdem třídní oznámil, že si máme vzít sebou kostým, začal pro mne závod s časem. I přes to, že střih nebyl zrovna nejlehčí, stihla jsem to a jsem za to na sebe hrdá. :) A jak to tedy dopadlo? Uvidíte v celém článku :)

Cesta začíná

20. listopadu 2012 v 21:12 | frana-alrika |  Ze stínu podzemí
A čtvrtý díl je na světě! Dnes jsem nějak moc aktivní, tak přidávám, dokud to nevyprší :) Tenhle díl je dost krátký, protože jsem nevěděla, kde ho ukončit, tak jsem ho udělala radši krátký, než mega dlouhý. Tak, ale teď už konec keců a krásné čtení. :D

Dort

20. listopadu 2012 v 20:39 | frana-alrika
Takže, po dlouhém naléhání mé kamarádky AEnag jsem se konečně rozhodla vám sem dát obrázek dortu z mé narozeninové oslavy. Je bohužel jen jeden, protože nejsem moc dobrá fotografka a zbytek dopadl strašně. Ale alespoň něco. :S

Nový design!

18. listopadu 2012 v 17:57 | frana-alrika |  Z hlubin mé mysli
Jak už u minulého článku poznamenala Ezlo, mám nový krásný a tajemný design od koho jiného než AEnag ( aenag.blog.cz ) a ještě jednou jí za něj děkuju :) . Jinak 4. díl "ZSP" už se chystá, mějte trochu strpení, prosím a Eleanora... ta je prozatím pozastavena, dokud mě neomrzí Ze stínu podzemí. Ale nebojte, určitě se k ní jednou vrátím. :)

Ve světle dne

6. listopadu 2012 v 17:59 | frana-alrika |  Ze stínu podzemí

Moc se omlouvám, že jsem na blog tak dlouho kašlala, ale neměla jsem čas nebo náladu a pak jsem měla počítač zakázaný... Prostě a jednoduše na blog nedošlo. Ale teď k další věci. A tou nemůže být nic jiného, než další, třetí část "Ze stínu podzemí" já osobně si myslím, že se mi tahle kapitola celkem povedla a že se celkem vyplatilo na ní čekat. :) Jo a ještě něco. Pod článek jsem vám dala anketu "Která postava se vám líbí nejvícm, ale je tam jedno jméno navíc. To proto, že posléze přibude ještě jedna postava a anketa poprvním odhlasování nejde měnit (moudří vědí). Tak si toho třetího jména zatím nevšímejte. :)