Srpen 2012

4. Kapitola

21. srpna 2012 v 22:02 | frana-alrika |  Vzpoura chrličů
Tak, dnes tu mám jeden obvzláště ukecaný díl, tudíž ho věnuji Elis :-) . A taky věnuji Ezlo, za věrné čtení, komentování a zase čtení. Doufám, že ti tímhle dílem naprosto nezničím předsavu o Maxovi. Jo a určitě pište dál komentáře! :-)

3. Kapitola

18. srpna 2012 v 14:47 | frana-alrika |  Vzpoura chrličů
KONEČNĚ byla třetí kapitola dost čtitelná na to, qabych vám jí sem dala a tak je tady. Jinak, tahle kapitola je o něco delší než ostatní kapitoly a doufám, že nebudete zklamaní, když jste měli tolik času na vymýšlení, co tam doopravdy je. :-)

Moje příprava na Vánoce

17. srpna 2012 v 18:49 | frana-alrika |  Z hlubin mé mysli
Takže, vím, že je to divné, (nebo spíš já jsem divná) ale řekla jsem si, že když mám teď o prázdninách tolik volného času, začnu už připravovat dárky na Vánoce. Letos jsem si připravila něco obvzláště náročného z vlastní výroby a začínám s výrobou už zítra. Zakže bych AEnag, Ezlo a Elis chtěla poprosit aby mi do komentářů napsali:
1) Oblíbenou barvu
2) Oblíbenou knihu/seriál/film/...
3) Oblíbené zvíře/bytost/postavu/...
5) Velikost trika
4) Cokoliv jiného co vás napadne a nutně by jste to chtěli :-D
Některé věci už vím, ale napište je tam stejně, pro kontrolu. Moc díky a pěkné prázdniny.

2. Kapitola

12. srpna 2012 v 9:28 | frana-alrika |  Vzpoura chrličů
Milí čtenáři,
řekla jsem si, že dohoním těch čtrnáct dní, co jsem byla na táboře a nenapsala jsem ani Ň. A hned je na světě další kapitola :-) , ale protože jsem to spíchla ani ne za den, omluvte prosím překlepy a hrubky.
(Zpráva pro Galaxy): Na příbuzenských vztazích není nic složitého. Náš milý král Leopold má mladšího bratra Maxmiliána a dceru Eleonoru. To je všechno, tak doufám, že to mám správně i v té 1. kapitole.
(Zpráva pro Ezlo a Elis): Chtěla bych vás dvě poprosit, aby jste přestaly přehánět :-) Nejenom, že jsem vždycky rudá jako rajče, ale navíc mi je pak líto, že vám nedokážu dostatečně vynachválit ty vaše povídky :-(